• Johnnie Walker - Case Study

  Zadání znělo prostě: rozšířit povědomí o značce Johnnie Walker. V Hivu jsme přišli na ten správný způsob, a ještě k tomu jsme udělali několika fanouškům radost. Prostřednictvím influencerů jsme dali veřejnosti vědět o soutěži #MujUspech, která probíhala na Instagramu. Známé osobnosti sdílely fotky s personalizovanou lahví Johnnie Walker, a doprovázely je texty o tom, co pokládají za svůj největší úspěch. Nakonec vyzývaly své fanoušky, aby činili totéž, a mohli tak vyhrát jednu z lahví.

  Spolupráci jsme navázali s influencery, jako je Pedro, Vidrail nebo Filip Jankovič. Rozdíly ve věku měly pokrýt co největší množství fanoušků.

  I přes velmi ostré deadliny se nám podařilo kampaň úspěšně zakončit, a dosáhnout přitom skvělých výsledků.

  Vyhodnocení

  80 000+ lajků na Instagramu

  200 000+ dosah unikátních uživatelů

   


  Můj absolutně největší úspěch a štěstí v životě - moje rodina! ❤️ A co váš úspěch? Pochlubte se! - sdílejte ho na instagramu - označte mě na fotce - přidejte hashtag #mujuspech Můžete vyhrát personalizovanou láhev Johnnie Walker Red Rye! :) #johniewalker #mujuspech #18plus #family #rodina #ad by @pedrosgame

  Kdo se podílel?

  Pedro, Vidrail

  Pedro je legendární český gamer. Jeho kanál s herními let’s play videi je jeden z prvních a největších v Čechách a drží si přízeň fanoušků již dlouhá léta. Pedro točí kvalitní a precizně zpracovaná videa, ve kterých pokrývá jak všechny nejžhavější herní a technické novinky, tak oblíbené klasiky.
  Vedle svého herního kanálu PedrosGame udržuje i kanály PedrosFun a PedrosVoice, na kterých se věnuje třeba i zpěvu a ukazuje fanouškum střípky ze svého života.

  Vidrail je již ostřílený youtuber. Na svém hlavním kanálu začínal s herními videi, ale brzo přesedlal na různé vlogy, potrhlé challenge a další vtipná videa, které dokážou zvednout náladu. Má rád formální oblečení a seriál Doctor Who. Spolupracoval s řadou hvězd české YouTube scény, mezi kterými má hodně přátel. Je laskavý, milý a jeho fanoušci ho zbožňují!