• Fatty Pillow, MenT, Pedro, Kovy
  jenom ti nejlepší...

  Naše osobnosti

  Fatty Pillow

  Na YouTube začínal jako Tlustej Kárl a věnoval se provozu hudebního kanálu (hip-hop/rap). Později rozvil svůj bavičský talent, a ve velmi rychlém čase se mu podařilo nasbírat statisíce odběratelů.

  Na Twitchi je celebritou největšího kalibru. Ke streamu Vám v pohodě dostane i 12 tisíc lidí, což jej řadí mezi TOP 15 streamerů na světě! Různé hry slouží spíše jako kulisa k jeho osobitým vtípkům.

  Pedro

  Pedrův kanál s herními let’s play videi je jeden z prvních a největších v Čechách a drží si přízeň fanoušků již dlouhá léta. Točí kvalitní a precizně zpracovaná videa, ve kterých pokrývá rozmanité množství herních žánrů.

  Vedle svého herního kanálu udržuje i vedlejší kanály, na kterých se věnuje hudbě nebo ukazuje fanouškum střípky ze svého života. .

  MenT

  MenT je tak trochu bláznivý, a přitom vtipný a milý YouTuber, který je otevřený ke svým fanouškům. Nepočítaje dnes už mezinárodní ViralBrothers je MenT největším českým YouTuberem.

  Kromě herních videí připravuje také měsíční vlogy, kde se zaměřuje na nové technologie a novinky ze světa YouTube a paralelně udržuje i úspěšný kanál MenTlive, kde zveřejňuje vlogy o svém životě.

  Lukáš Vácha

  Známý fotbalista Lukáš Vácha začínal úspěšnou kariéru s fotbalem v pražské Slávii. Působil v několika klubech a je dvojnásobný mistr ČR. V roce 2013 přestoupil do klubu AC Sparta Praha.

  Vácha prošel většinou mládežnických reprezentací a patřil v nich k základním stavebním kamenům. V roce 2006 získal na ME do 17 let v Lucembursku stříbrnou medaili.

  Více